FMMR vyhrala 2. miesto na medzinárodnom futbalovom turnaji v Poľsku

Display portlet menu
Späť na novinky

Aktuality

FMMR sa v dňoch 10. a 11. mája zúčastnila na medzinárodnom futbalovom turnaji v Stalowej Woli o pohár starostu mesta, kde získala vynikajúce 2. miesto. Na turnaji sa zúčastnilo šesť tímov z Poľska, Slovenska a Srbska. Futbalový tím z FMMR tvorili zamestnanci a študenti: Marek Šolc, Vladimír Harčarik, Ľuboš Vojtaško, Matej Timkovič, Dušan Šimčák, Khaled Khaleel Masou Ehmaidat, Denis Liško, Danylo Shyp a Jakub Mackanič. Tím FMMR v prvom zápase v skupine vyhral nad tímom z Faculty of Foundry Engineering AGH Krakov 2:1, potom porazil Technical Faculty in Bor, University of Belgrade tiež 2:1 a vo finále nestačil na tím z FVT TUKE, kedy prehral 2:0. Gratulujeme k skvelému umiestneniu a tešíme sa na ďalší turnaj.