Výzva na predkladanie žiadostí o udelenie výskumného grantu pre mladých vedeckých pracovníkov na TUKE

Rektor TUKE vyhlasuje výzvu na predkladanie žiadostí o udelenie výskumných grantov na čiastočné alebo úplne krytie finančných výdavkov spojených s riešením výskumného projektu uvedenom v žiadosti o grant v termíne do 27.01.2020. Granty budú v roku 2020 udelené na obdobie riešenia so začiatkom od 1.2.2020 do 30.11.2020 v maximálnej finančnej výške podľa typu spolupráce v projekte:

1. projekt riešený jednou osobou - max. 1000 EUR
  2. projekt riešený kolektívom osôb z jednej fakulty - max. 2000 EUR
  3. projekt riešený kolektívom osôb z min. 2 fakúlt TUKE alebo so zahraničným partnerom - max. 3000 EUR

Vyššie uvedené prostriedky grantu nemožno použiť na iný účel, než na aký budú schválené. Finančné prostriedky nemožno čerpať na vyplatenie odmien za vykonanie práce pre riešiteľov a ďalších osôb ako ani na kapitálové výdavky.

Bližšie informácie na http://www.tuke.sk/wps/portal/tuke/university/news/vyzva-na-predkladanie-ziadosti-o-udelenie-vyskumneho-grantu-pre-mladych-vedeckych-pracovnikov-na-tuke-2020