MonTueWedThuFriSatSun
Back to news

KOŠIČAN ROKA 2017

News

Do užšieho výberu ankety o prestížny titul sa dostali Technická univerzita aj maratónec Peter Polák z Fakulty materiálov, metalurgie a recyklácie.

Maratónec Peter Polák z Fakulty materiálov, metalurgie a recyklácie je jednou z piatich osobností a Technická univerzita Košice jedným z piatich subjektov, ktoré na základe doterajšieho hlasovania postúpili do užšieho výberu ankety KOŠIČAN ROKA 2017, ktorú vyhlasuje denník KOŠICE:DNES. Možnosť rozhodnúť o tom, kto sa nakoniec stane nositeľom titulu KOŠIČAN ROKA 2017 stále trvá. Hlasovať môžete aj vy do 19. 1. 2018. Výsledky budú známe v pondelok 22. 1. 2018. Hlasovacie lístky nájdete v denníku KOŠICE:DNES takmer každý pracovný deň, pričom vyplnený hlasovací lístok je potrebné doručiť na adresu redakcie Hviezdoslavova 6, 040 01 Košice poštou alebo osobne. Hlasovať môžete aj elektronicky vyplnením formulára, ktorý sa nachádza na webovej stránke www.kosicanroka.sk alebo formou SMS správy s textom uvedeným pri mene/názve osobnosti/subjektu na číslo 6679.