Melissa Bruno

Dňa 15.4.2019 Pani Melissa Bruno navštívila študentov Fakulty materiálov, metalurgie a recyklácie Technickej univerzity v Košiciach.  Na stretnutie s pani Melissou prišli i študenti stredných škôl gymnázia Poštová, Trebišovská a gymnáziá Futurum. Študentov zaujímali predovšetkým zážitky pani Melissy na Slovensku, tiež rozdiely medzi americkou a slovenskou kultúrou,  zaujímavosti z jej profesie zdravotnej sestry, ale aj konkrétne veci o oceli a hutníctve. Pani Melissa úspešne a zaujímavo zodpovedala všetky zvedavé otázky našich študentov a zároveň sa jej podarilo okoreniť výučbu anglického jazyka. po skončení konverzácie so študentami si pani Melissa zároveň prezrela priestory FMMR TUKE a zanechala podpis na našej interaktívnej stene slávnych v jednej z učební FMMR Interactive recycling auditorium.