Faculty

Študentská konferencia T-day 2018

Back to news

Študentská konferencia T-day 2018

Vážené dámy a vážení páni,

dovoľte mi, aby som Vás informovala o tom, že aj tento rok budeme organizovať študentskú konferenciu T-day. Konferencia sa uskutoční 8.11.2018 (štvrtok) v priestoroch spoločnostiSlovak Telekom na Bajkalskej ulici v Bratislave.

Zároveň Vám zasielam informácie o konferencii a link na webovú stránku kde sa môžu študenti registrovať. Ak by ste mohli túto informáciu študentom akokoľvek zozdieľať budeme veľmi radi, či už mailom, prípadne ak máte ako škola Facebookovú skupinu. Nižšie posielam text a v prílohe obrázok, ktorý môžete použiť.

Ak si študent a myslíš na svoju budúcnosť, nezmeškaj túto príležitosť a zaregistruj sa na konferenciu T-DAY. Čaká ťa bohatý program: predstavíme ti naše technologické novinky a dozvieš sa všetko o aktuálnych trendoch vo svete informačných a komunikačných technológií. Pripravili sme pre teba aj konzultácie k pracovným pozíciám, darčeky, zaujímavé súťaže a chutné občerstvenie.
Registruj sa na: http://www.t-day.sk/registracia

Slovak Telekom, a.s.