Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Slovo dekanky

Len vďaka metalurgii sa ľudstvo prepracovalo z doby kamennej až k počítačom a umelej inteligencii. Svet neustále potrebuje nové materiály a my vieme ako ich získať a recyklovať. Štúdium na fakulte materiálov, metalurgie a recyklácie vám umožní stať sa tvorcami budúcnosti, v ktorej by ste chceli žiť.

doc. Ing. Iveta Vasková, PhD.

Faculty Management

Dean

doc. Ing. Iveta Vasková, PhD.

Technical University of Kosice
Faculty of Materials, Metallurgy and Recycling
Letná 9
042 00 Košice
tel.: +421 55 602 1111 - centrála
tel.: +421 55 602 2023 - sekretariát
fax: +421 55 602 8037
e-mail: dekanat.fmmr@tuke.sk
Iveta.Vaskova@tuke.sk

 

Vice-Dean for education

doc. RNDr. Ľubomír Pikna, PhD.

Technical University of Kosice
Faculty of Materials, Metallurgy and Recycling
Letná 9 
042 00 Košice 
tel.: +421 55 602 1111 - centrála 
tel.: +421 55 602 2315 
fax: +421 55 602 8037 
e-mail: Lubomir.Pikna@tuke.sk

 

Vice-Dean for public relations and marketing

Ing. Bc. Martina Hrubovčáková, PhD.

Technical University of Kosice
Faculty of Materials, Metallurgy and Recycling
Letná 9
042 00 Košice
tel.: +421 55 602 1111 - centrála
tel.: +421 55 602 2311
tel.: +421 55 602 2317
fax: +421 55 602 8037
e-mail: Martina.Hrubovcakova@tuke.sk

 

Vice-Dean for Reseach, Innovation and International Relations

Mgr. Maroš Halama, PhD.

Technical University of Kosice
Faculty of Materials, Metallurgy and Recycling
Letná 9 
042 00 Košice 
tel.: +421 55 602 1111 - centrála
tel.: +421 55 602 2315
tel.: +421 55 602 2317
fax: +421 55 602 8037
e-mail: Maros.Halama@tuke.sk

 

Secretary of Faculty

Ing. František Petričko

Technical University of Kosice
Faculty of Materials, Metallurgy and Recycling
Letná 9 
042 00 Košice
tel.: +421 55 602 1111 - centrála
tel.: +421 55 602 2018 
fax: +421 55 602 8037 
e-mail: tajomnik.fmmr@tuke.sk
Frantisek.Petricko@tuke.sk

Chairman of Academic Senate of Faculty

doc. Ing. Gabriel Sučik, PhD.

Technical University of Kosice
Faculty of Materials, Metallurgy and Recycling
Letná 9 
042 00 Košice 
tel.: +421 55 602 2971
tel.: +421 903 664 334
tel.: +421 55 602 3108
fax: +421 55 602 8037 
e-mail: Gabriel.Sucik@tuke.sk