Vymenovanie nového riaditeľa Ústavu recyklačných technológií

Vymenovanie nového riaditeľa Ústavu recyklačných technológií

Dekanka Fakulty materiálov metalurgie a recyklácie Technickej univerzity v Košiciach doc. Ing. Iveta Vasková, PhD.,  vymenovala  za nového riaditeľa Ústavu recyklačných technológií Fakulty materiálov, metalurgie a recyklácie TU v Košiciach doc. Ing. Dušana Oráča, PhD., ktorý v tejto funkcii nahradil prof. Ing. Tomáša Havlika, DrSc. z dôvodu skončenia funkčného obdobia.

Prof. Ing. Tomáš Havlik, DrSc., bol vedúcim Katedry neželezných kovov a spracovania odpadov Hutníckej fakulty Technickej univerzity v Košiciach od 1. 6. 2000, neskôr po organizačnej zmene a transformácií katedier od 1. 2. 2016 riaditeľom Ústavu recyklačných technológii.

Dekanka ďakuje prof. Havlikovi za jeho doterajšiu prácu vykonanú v prospech ústavu a fakulty a novému riaditeľovi želá veľa úspechov, mnoho tvorivých nápadov a ústavu pod jeho vedením prosperitu a ďalší rozvoj.