Salamandrové dni plné tradícií

Salamandrové dni plné tradícií

Vykročme do nového akademického roka s tradíciou a Salamandrový sprievod je tým správnym začiatkom. Začiatkom septembra sa už tradične uskutočňujú v Banskej Štiavnici Salamandrové dni.

Fakulta organizuje účasť na Salamandrových dňoch autobusom pre zamestnancov a študentov dňa 09. septembra (piatok) s prenocovaním na 10. septembra (sobota).

Odchod v piatok je naplánovaný na 8:30 h. Súčasťou Salamandrových dní bude Salamandrový sprievod a bohatý kultúrny program, ktorý pripravilo mesto.

Študentom hradí ubytovanie fakulta. Prihlásiť sa môžete na email: dusan.orac@tuke.sk, do 02. septembra. Prosím uviesť: Meno a priezvisko, email, telefón. Nemusíte sa prihlasovať jednotlivo, prihlásiť môže aj jedna osoba za skupinku (vtedy stačí kontakt zodpovednej osoby).