Poznáme víťazov dotazníkového prieskumu!

Poznáme víťazov dotazníkového prieskumu!

Súčasťou snahy Fakulty materiálov, metalurgie a recyklácie o neustále zvyšovanie kvality štúdia na fakulte, bola aj jej iniciatíva osloviť študentov stredných škôl a študentov našej fakulty formou Dotazníkov.

Výzva pre študentov začala 17.2.2020 a trvala do 6.3.2020. Do uvedenej iniciatívy FMMR sa zapojilo viac ako 700 stredoškolákov a takmer 100 študentov našej fakulty.

Študenti stredných škôl a študenti FMMR, ktorí v Dotazníku poskytli svoje kontaktné údaje, dostali možnosť zúčastniť sa súťaže o tablet Samsung Galaxy Tab A 2019 10.1 Wifi.

Žrebovanie ceny sa uskutočnilo on-line 31.3.2020.

Víťazkou žrebovania a novou majiteľkou tabletu Samsung Galaxy Tab A 2019 10.1 Wifi z radov stredoškolákov, sa stala Nina Macková z Košíc.

Víťazkou žrebovania a novou majiteľkou tabletu Samsung Galaxy Tab A 2019 10.1 Wifi z radov študentov FMMR sa stala Denisa Mikušiaková z Liptovského Hrádku.

Obidvom výherkyniam srdečne gratulujeme a prajeme im veľa študijných úspechov aj s podporou nového tabletu!

Tím FMMR