Faculty

MonTueWedThuFriSatSun

Medzinárodný seminár „Kvalita 4.0"

Back to news

Medzinárodný seminár „Kvalita 4.0"

News

Pozývame Vás na medzinárodný seminár "Kvalita 4.0", ktorý sa uskutoční dňa 16. júna 2024 na Fakulte materiálov, metalurgie a recyklácie TUKE. Organizuje sa v rámci Vyšehradského projektu „Zlepšenie výučby manažérstva kvality v ére Industry 4.0“. Partnermi projektu sú Technická univerzita v Košiciach (Fakulta materiálov, metalurgie a recyklácie a Strojnícka fakulta), Univerzita Tomáša Baťu v Zlíne a Ekonomická univerzita v Krakove. Prednášajúcimi budú odborníci z praxe a akademického prostredia.

Seminár sa uskutoční v hlavnej budove Technickej univerzity v Košiciach, Fakulta materiálov, metalurgie a recyklácie, Letná 9, 4. poschodie, miestnosť č. A404 – Poslucháreň OFZ, a. s.

Účasť na podujatí je bezplatná. Na seminár je potrebné zaregistrovať sa prostredníctvom formulára: https://kpz.uek.krakow.pl/limesurvey/index.php/216922?lang=en

Q40-seminar_program.pdf (91 KB)