CELOROČNÁ PRAX ŠTUDENTOV VYSOKÝCH ŠKÔL

CELOROČNÁ PRAX ŠTUDENTOV VYSOKÝCH ŠKÔL

Pre študentov

Čo Vás čaká ?

• Platená pracovná stáž v termíne od 1. októbra do 30. júna kalendárneho roka.
  • Príležitosť zoznámiť sa so „skutočným svetom“ fungovania priemyselného podniku.
  • Až 20 pracovných hodín odbornej praxe týždenne v reálnom prostredí výrobných a administratívnych prevádzkach spoločnosti.
  • Networking – možnosť nadviazať kontakty s vrcholovými manažérmi U. S. Steel Košice.
  • Obohatenie profesijného profilu o pracovnú skúsenosť s prácou v nadnárodnej spoločnosti.

Ďalšie požiadavky:

Študenti 1. a 2. ročníka denného inžinierskeho štúdia, resp. 3. ročníka denného bakalárskeho štúdia požadovaných odborov.

Ako na to?

• Zaregistrovať sa on-line a poslať životopis v anglickom jazyku do 31. augusta na uvedený link.
  • Absolvovať vstupný výberový pohovor a posúdenie úrovne anglického jazyka.

Čítaj viac: https://www.usske.sk/sk/spolupraca/studenti/celorocna-prax-studentov-vysokych-skol