Faculty

Back to news

2024 International Product Safety Week Student Mentorship Programme

News

Európska komisia spoločne s International Consumer Product Health and Safety Organization (ICPHSO) spúšťajú „2024 International Product Safety Week Student Mentorship Programme“.

Cieľom programu je prilákať motivovaných a talentovaných študentov do oblasti bezpečnosti spotrebiteľských výrobkov a ponúknuť im príležitosť na nadviazanie kontaktov a spolupráce so skúsenými odborníkmi v danej oblasti.

Prihlasovanie je už spustené, pričom záujemcovia by sa mali prihlásiť do 05.07.2024 prostredníctvom odkazu, ktorý je uvedený v priloženom dokumente.

Úspešní záujemcovia budú pozvaní na International Product Safety Week, ktorý sa uskutoční 14. – 17. októbra 2024 v Bruseli (upozorňujeme, že v texte priloženého dokumentu je v treťom odseku nesprávne uvedený rok „2014“). V rámci programu sa uskutočnia stretnutia organizované Európskou komisiou a ICPHSO, ale taktiež aj osobitné stretnutia medzi úspešnými záujemcami (zverencami) a mentormi, nakoľko každému úspešnému záujemcovi bude pridelený mentor.

Bližšie informácie o predmetnom programe, ako aj o prihlasovaní, sú uvedené v priloženom dokumente.

2024 IPSW_Mentorship programme announcement.pdf (199 KB)