Faculty

Back to news

Novoročný vinš

2020

Bol si učiteľom. Bol si spomalením aj zrýchlením. Bol si liekom aj jedom. Bol si lekciou aj rozhrešením. Bol si zmenou. Bol si...Ďakujeme Ti za všetky lekcie!

2021

Zabudnime na všetko zlé a pokúsme sa rozvíjať to dobré, ktoré sme v sebe objavili. A buďme vďační za veci, ktoré sme kedysi brali ako samozrejmosť-zdravie, prácu, prácu v práci, školu v škole , stretávanie, príležitosti, cestovanie...

Prajem všetkým zamestnancom, študentom, absolventom, partnerom a sympatizantom FMMR pevné zdravie , šťastie a nech Vás po celý rok sprevádza osobná a pracovná pohoda. A.. nečakajme návrat stavu a spôsobu žitia, aký bol pred pandémiou. Koronavírus zmenil svet. Ak chceme žiť v roku 2021 spokojne, tak sa snažme ku každému jeho dňu a k nášmu životu stavať aktívne a tvorivo, ale s pokorou.

Vaša Iveta Vasková

dekanka FMMR TUKE