Dekanka z FMMR TUKE nominovaná na cenu Slovenka roka 2022

Dekanka z FMMR TUKE nominovaná na cenu Slovenka roka 2022

Doc. Ing. IVETA VASKOVÁ, PhD., dekanka Fakulty materiálov, metalurgie a recyklácie TUKE bola odbornou komisiou nominovaná medzi laureátky prestížnej ankety Slovenka roka 2022 v kategórii Vzdelávanie.

Anketu organizuje Týždenník Slovenka v spolupráci s RTVS a so Slovenským národným divadlom.

Tento rok už po 14.krát udelia tento titul výnimočným slovenským ženám na základe hlasovania, ktoré prebieha na stránke, kde môžete podporiť aj našu dekanku.

Doc. Ing. IVETA VASKOVÁ, PhD. je jedinou ženou v pozícii dekanky na TUKE, pod ktorej vedením sa fakulta rozvíja a napreduje. Medzi jej hlavné hodnoty patria odbornosť, prepojenie na prax a partnerský prístup ku zamestnancom aj študentom. Ocenenie Slovenka v jednotlivých kategóriách bude vyhlásené 3. júna 2022 v priamom prenose RTVS na Jednotke.