Aktualizované info o výučbe slovenčiny pre zahraničných študentov
Pre študentov
Zadelenie zahraničných študentov do skupín na slovenský jazyk v piatok 7,30 od 3. týždňa výučby
Slovenský jazyk - KRÍŽOM-KRÁŽOM A2 | Slovenský jazyk - KRÍŽOM-KRÁŽOM A2 | Slovenský jazyk - KRÍŽOM-KRÁŽOM A2 | Slovenský jazyk - KRÍŽOM-KRÁŽOM A2 |
R. Sorger 7,30 uč. B/9 |
H. Kožáriková 7,30 uč.KJ/4 | H. Mazurová 7,30 uč. KJ/2 | K. Planetová 7,30 uč. B/17 |
Varfolomeiev Vladyslav Dmitrenko Dmitro Tereshchenko Yurii Yeremiia Andrii Kagirov Dmytro Kashytskyi Oleksander Mozenbakh Anton Nestsiarovich Darya Pakhomov Illia Serenchysh Roland Solyanyk Yevheniy Voron Maksym Yatsenko Artem Buts Artem Ivanchyk Stanislav Medvezhonkov Valerii |
Servetnikov Bohdan Tkachenko Yevhenii Antolyk Vadym Vatrala Rostyslav Pynzar Eduard Holubkyna Liubov Vodopianov Vladyslav Kolomiets Ilarion Kurkina Natalia Kovach Rodion Neprynets Artem Stesenko Vladyslav Holovach Mykola Horbunov Nazar Pushkarov Oleksii Oporčiienko Herman Shylov Artem |
Tsimbolynets Vitalii Pylyp Ivan Kostin Yehor Issayev Akhmed Napolskyi Anton Vintoniv Viktoriia Nazarchuk Vladyslav Salo Ivan Seniavin Dmytro Tsepkov Oleksandr Neimet Volodymyr Kravtsova Maryna Makarenko Yevgeniy Meduna Vladyslav Vitko Alina Poehlis Yevheni Musatkina Oleksandra |
Honcharuk Valeriia Molyboha Artemii Shpontak Artur Lysachenko Lev Smahlii Oleksandr Arepiev Volodymyr Mykhailyshyn Oleksandr Naumenko Artem Perederii Sergei Savko Pavlo Somak Leonid Svaliavchyk Oleksandr Sydorets Vladyslav Yuhas Serhii Serediuk Kyryl Trotsenko Anastasiia Smilhain Artem Sirenko Kateryna BERG Khudiakov Mykyta SjF |
Slovenský jazyk - KRÍŽOM-KRÁŽOM A2 | Slovenský jazyk – KRÍŽOM-KRÁŽOM A2 | Slovenský jazyk - KRÍŽOM-KRÁŽOM A1 | |
P. Palaščáková 7,30 B/7 | S. Polakovičová 7,30 B/16 | B. Czereová 7,30 uč. B/8 | |
Muzhychuk Anastasiia Neboha Anzhelika Skliar Vladyslav Kovalenko Dmytro Kominko Ivan Tkachov Artem Kangtarbay Amir Popdiakunyk Ivan Filei Andrii Tsubera Yurii Dubinchak Artur Zavidniuk Viktor Kalabin Oleksandr Kuts Andrii Lendyel Nikita Voloshko Danylo Hurbych Taisiia Mural Dmytro |
Vais Volodymyr Kozyr Andrii Lazar Oleksandr Myroshnychenko Konstantyn Prus Vladyslav Rybachuk Oleh Kasatkin Ihor Moskalenko Vladyslav Savka Olexandr Izhytskyi Pavlo Minabiliev Ervin Shupna Rodion Stepura Artem Riazantsev Mykyta Tomashchuk Vitalii Petrenko Artem |
Rumkin Danylo Tverdyi Pavlo Sich Erik Radovanovich Milan Mendus Danylo Lysak Igor Komarov Kirill Yanchyk Bohdan Liubchak Daniel Rohovoi Oleksandr Maruschak Danyil Konevych Roman Ovod Roman Kazarian Artem Vuiets Illia Onufriienko Kirill Malko Maksym Horbunov Artem |
Zadelenie zahraničných študentov do skupín na slovenský jazyk v piatok od 9,10 od 3. týždňa výučby
Slovenský jazyk – SjF KRÍŽOM-KRÁŽOM A2 |
Slovenský jazyk – SjF KRÍŽOM-KRÁŽOM A2 |
Slovenský jazyk – SjF KRÍŽOM-KRÁŽOM A2 |
Slovenský jazyk – SvF KRÍŽOM-KRÁŽOM A2 |
R. Sorger 9,10 uč. B/9 |
H. Kožáriková 9,10 uč.KJ/4 | K. Planetová 9,10 uč. B/17 | H. Mazurová 9,10 uč. KJ/2 |
Babych Tetiana Sniehova Viktoriia Khegay Aleksander Kagirov Artem Mishchenko Vladyslav Ovcharenko Tetiana Fetso Bohdan Ostashko Viktor Maliukov Andrii Yarmak Roman Pyshchyda Oleksandr Tachuk Tetiana Tymoshenko Dmytro Zaritskyi Volodymyr Lepkova Olena Maksym Oleksandra Oleksiy Vladislav Yudin Šandor Ehei Stepan Herych Maksym Diakiv Serhii Katrenko Illia Diakov Andrii Abramenko Konstiantyn |
Horovyi Ivan Kiktiev Dobroslav Yevtushenko Oleksii Tryliskyi Artem Mamomtov Andrii Rishko Roman Tsvihun Anastasiia Drahaniuk Nikita Smorhin Nazar Kasiian Volodymyr Smolych Danyl Kirilievnin Kyrylo Konkus Maksym Moskalyk Roman Milasenko Anton Krechun Ivan Hudan Roman Yermolenko Andrii Konar Adriiana Kharechko Vitalii Khlivniuk Alina Melnyk Denis Vash Oleksandr Vash Evhenij |
Kozin Yevhenii Marushchak Roman Rozdobudko Karyna Bitlian Mykhailo Belov Oleksandr Simdianov Akim Romaniuk Yurii Mikitiuk Olexandr Superson Ernest Lopatin Maksym Streltsov Danylo Vakulich Vadym Moroz Mykyta Kovalchuk Marianna Moroz Mykyta Holcha Vasyl Yashchenko Mykhailo Lukach Daniiel Lysak Ihor Minenko Sergii Bilanych Roman Lasko Taras Morzanych Oleksandr Maslova Anna |
Radyk Mariia Chorba Stanislav Leonov Ilia Dudinski Andrii Suk Andrii Ambroziak Oksana Aussat Inkar Chervuk Danylo Koshilka Mykhailo Pavlenko Vladyslav Rybalka Dmytro Shelepets Alisa Ternushchak Yurii Hartner Zlatoslava Holubka Veniamin Husta Karina Chukha Lyubomir Danilov Oleksandr Zarubayeva Zhasmina |
Slovenský jazyk – Rôzne fakulty KRÍŽOM-KRÁŽOM A1 |
Slovenský jazyk – BERG + FMMR KRÍŽOM-KRÁŽOM A2 |
Slovenský jazyk – BERG + EkF KRÍŽOM-KRÁŽOM A2 |
Slovenský jazyk – BERG + LF KRÍŽOM-KRÁŽOM A2 |
B. Czereová 9,10 uč. B/8 | S. Polakovičová 9,10 B/16 | P. Palaščáková 9,10 B/7 | D. Timárová 9,10 uč. B/10 |
Oganesian Gurgen Kalistratova Anastasiia Fedorenko Boryslav Podolskyi Roman Bushchak Pavlo Hrechyn Martyn Isak Mykhailo Isak Vasyl Kosenko Maksym Yarovyi Maksym Karmanov Mykola Garkuša Nikita Lepcov Nikita Saranchuk Andrii Laroslavtsev Sergei Tsarehorodtsev Edhard Dovhanych Valentyn Novikova Anna Diana Sukhan Vasyl Beresh Ivan Tovt Ihor Rishko Maksym Letovaltsev Sergei Malafeeva Alena |
Kyselov Roman Lenchur Vasyl Tsynkovska Kateryna Komendantov Denys Marfei Denys Bentsa Yaroslav Danyliuk Petro Ponomarenko Anastasiia Symonenko Robert Vakarov Vasyl Muzhychuk Kateryna Kryvobokov Stanislav Teslenko Vadym Hovorov Vladimir Hovorov Oleksander Leonov Yevhenii Korotnink Oleksandr Pererva Valentyna Pavlova Anna |
Karpus Dmytro Shyndra Vasyl Zaikov Artem Barta Ronald Bezerov Oleksandr Kostenko Artur Shpilovyi Oleksii Ostapchuk Yurii Pidpala Alina Borshosh Vladyslav Pleshyvtsev Andrii Rodin Rostyslav Honianyi Bohdan Pidgayko Oleksii Paramonov Dmytro Sirenko Buhai Vladyslav Belkova Valeria Stoyka Pavlo Masliukovska Yuliia Shymon Yevhenii Zavodiak Mykhailo Matiiko Tetiana Fedziuk Artur Karpets Maxim, PhD |
Peniak Kristian Stepaniuk Ihor Pylypenko Dmytro Karvarchuk Denys Tereshchenko Denys Pylypenko Dmytro Pyshka Kiril Smirnov Dmytro Trach Dariia Danko Anna-D. Kobyliatska Anastasiia Odariuk Oleksii Ruzhanska Oleksandra Storozhenko Roman Mykhei Maksym Vasylenko Oleksandra Lozieiev Vitalii Proskurin Ivan Feher Karolina Lacanics Anna Pasichnik Vitali Miagchenko Stanislav Rajdenko Palina Kushnirenko Sofiia Bodnar Viktoriia
|
Zadelenie zahraničných študentov FEI LEN PRE PARALELU E slovenský jazyk - ŠTVRTOK OD 14,20 od 3. týždňa výučby
Slovenský jazyk
D. Timárová učebňa B/9
Vadym Antolyk |
Roman Humeniuk |
Yevgeniy Makarenko |
Oleksii Pushkarov |
Oleksii Dieiev | Artur Chychur |
Ivan Maliar |
Erik Sich |
Zakhar Herasymchuk |
Yurii Ivantsiv |
Oleksandr Mykhailyshyn |
Yurii Tsubera |
Marian Hlahola | Oleksandr Kozhemiak |
Herman Onopriienko |
Kristian Udut |
Pavlo Horislavets | Nikita-Edvard Lendyel |
Oleksii Poluliakh |
Rostyslav Vatrala |
Vladimir Hrashyn | Viktoriia Kyiashko |
Vladyslav Zhdankin |
Pre ukrajinských študentov s predmetom slovenčina pre cudzincov,
V piatok 27.9. sa na hodinách zúčastnilo len veľmi málo študentov, preto sa nám nepodarilo dokončiť rozdelenie študentov do skupín.
Preto pre piatok 4. 10. ostáva platné rozdelenie do skupín, ktoré nájdete na webe Katedry jazykov (https://kj.tuke.sk/wps/portal), na nástenke Katedry jazykov a na webových stránkach príslušných fakúlt. Študenti, ktorí už písali zaraďovací test (v prípravnom kurze alebo 27.9.), tento týždeň nemusia prísť, pre ostatných je účasť povinná!
Študenti, ktorí sa nenašli v zozname, prídu napísať vstupný test do jednej zo skupín v piatok 4.10 o 7,30
alebo 9,10.
Pozor: študenti FEI z paralely E, ktorí majú v piatok iné prednášky a cvičenia, budú mať hodinu vo štvrtok 3.10. o 14,15 v učebni B/10 (účasť je tiež povinná):
Skupina paralely E:
D. Timárová učebňa B/10
Vadym Antolyk |
Roman Humeniuk |
Yevgeniy Makarenko |
Oleksii Pushkarov |
Oleksii Dieiev | Artur Chychur |
Ivan Maliar |
Erik Sich |
Zakhar Herasymchuk |
Yurii Ivantsiv |
Oleksandr Mykhailyshyn |
Yurii Tsubera |
Marian Hlahola | Oleksandr Kozhemiak |
Herman Onopriienko |
Kristian Udut |
Pavlo Horislavets | Nikita-Edvard Lendyel |
Oleksii Poluliakh |
Rostyslav Vatrala |
Vladimir Hrashyn | Viktoriia Kyiashko |
Vladyslav Zhdankin |
Definitívne rozdelenie do skupín (s informáciou o učebniciach) bude zverejnené na webe Katedry jazykov, na nástenke Katedry jazykov a na webových stránkach príslušných fakúlt v priebehu 3. týždňa semestra a bude platné od 11.10. (pre skupinu paralely E od 10.10.).
Словацкий язык для иностранцев
Поскольку 27 октября очень мало студентов приняло участие на занятиях, мы не смогли разделить всех студентов на группы.
Поэтому, в пятницу 4 октября, студенты должны прийти на занятие по первоначальному расписанию на группы, которое доступно на сайте Кафедры языков (http://kj.tuke.sk/wps/portal/), на стенгазете Кафедры языков и на сайтах соответствующих факультетов. Студенты, уже сдавшие вступительный тест (в течение подготовительного курса или 27 сентября) не должны приходить на занятие 3-ого или 4-ого октября. Для всех остальных студентов участие обязательно!
Внимание: У студентов FEI параллели E,у которых в пятницу другие лекции и занятия, занятие СЯ пройдет в четверг 3.10. в 14:15 в аудитории B/10 (участие также обязательное):
Студенты, которых нет в списке, придут, чтобы написать вступительный тест, в одну из групп в пятницу 4 октября в 7:30 или 9:10.
Группа параллели E:
D. Timárová učebňa B/10
Vadym Antolyk |
Roman Humeniuk |
Yevgeniy Makarenko |
Oleksii Pushkarov |
Oleksii Dieiev | Artur Chychur |
Ivan Maliar |
Erik Sich |
Zakhar Herasymchuk |
Yurii Ivantsiv |
Oleksandr Mykhailyshyn |
Yurii Tsubera |
Marian Hlahola | Oleksandr Kozhemiak |
Herman Onopriienko |
Kristian Udut |
Pavlo Horislavets | Nikita-Edvard Lendyel |
Oleksii Poluliakh |
Rostyslav Vatrala |
Vladimir Hrashyn | Viktoriia Kyiashko |
Vladyslav Zhdankin |
Окончательное разделение студентов на группы (с информацией касательно учебников) будет на сайте Кафедры языков, на стенгазете Кафедры языков и на сайтах соответствующих факультетов, в течение третьей недели семестра и будет действовать с 11 октября (для группы параллели Е с 10 октября).