Zápis predmetov na akad. rok 2023/2024

Zápis predmetov na akad. rok 2023/2024

PRIHLASOVANIE NA PREDMETY na FMMR TUKE

Zápis predmetov na akademický rok 2023/2024

Podávanie požiadaviek na predmety a zápis predmetov na nasledujúci akademický rok je povinnosťou každého študenta.

Výnimkou sú novoprijatí študenti 1. ročníka bakalárskeho štúdia, ktorým budú predmety zapísané študijným oddelením fakulty.

v termíne od 19.06.2023 - do 05.07.2023

si študent prostredníctvom MAISu zapíše všetky P –povinné predmety, a PV – predmety povinne voliteľné, ktoré chce absolvovať v nasledujúcom akad. roku 2023/2024 v zimnom a letnom semestri z ponuky predmetov svojho študijného programu.

Kolo zápisov na predmety je sprístupnené v MAISe.

Otázky, prípadne voľbu PV predmetov je možné konzultovať osobne alebo elektronicky s tútormi študijných programov pre Bc. aj Ing. štúdium.

Každý študent FMMR je zodpovedný za zápis predmetov do svojho študijného plánu.

Žiadame študentov, aby si skontrolovali správnosť záverečných hodnotení v MAISe. – nedostatky riešili včas s vyučujúcimi – za zhodu záznamov v MAISe zodpovedá študent.

Upozornenie:

• Študent si musí v prvom rade zapísať predmety, ktoré neurobil za predchádzajúci ročník alebo ich nemal ani zapísané a potom si zapíše predmety z nasledujúceho ročníka tak, aby si zapísal na daný akad. rok minimálne 40 kreditov
  • Na akad. rok sa doporučuje zapísať si 60 kreditov, pričom optimálne rozloženie kreditov na semestre je 30 kreditov na ZS a 30 kreditov na LS (vrátane opakujúcich)
  • Študent uvidí zapísané predmety v MAISe až po uzavretí kola zápisov prodekankou pre vzdelávanie – po 23.08.2023

V Košiciach 14.06.2023

štud. oddelenie FMMR

prihlasovanie na predmety - 2023-2024.pdf (152 KB)